За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Запорожье - Хайльбронн

Виїзди: 17 Гру, 21 Гру, 24 Гру, 28 Гру, 4 Січ, 7 Січ, 11 Січ, 14 Січ, 18 Січ, 21 Січ
16:00 Запоріжжя Autobusová zastávka, pl. Zaporozhskaya (v blízkosti bývalého památníku Lenina)
18:00 Дніпро Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:00 Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
00:30 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
02:25 Лубни Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
06:30 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
06:45 Київ Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
08:00 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
10:30 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:30 Львів Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska 109
13:30 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:00 Краковець celnice (UA-PL)
18:00 Корчова celnice (PL-UA)
01:00 Згожелець celnice (PL-DE)
01:05 Людвігсдорф celnice (DE-PL)
05:30 Хемніц ZOB
06:15 Гера Aut. Nádr.
09:00 Нюрнберг ZOB
10:00 Інгольштадт ZOB, Esplanade Str.
11:00 Мюнхен Fröttmaning P+R Parkplatz
13:00 Ульм Eberhard-Finckh-Straße
14:00 Штутгарт аеропорт Airport Busterminal SAB
15:00 Хайльбронн Bahnhofstraße 36
Перевізник: Benz Express
Багаж: 2шт. до 50 кг (60x40x40)-бесплатно, каждый след. 1кг - 1 EUR
Додаткова інформація: Данный билет подлежит обмену в автобусе перевозчика, билет с открытой датой возврату не подлежит. Пассажир должен явиться на посадку обязательно за 30 минут до отправления автобуса. Перевозка животных запрещена.
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
10% Дети 12-15 лет
20% Дети 5-11 лет
50% Дети 0-4 лет

Показати всі рейси Запоріжжя - Хайльбронн

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя