ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Запорожье - Карлсруэ

Benz Express
Виїзди: 13 Кві, 17 Кві, 20 Кві, 24 Кві, 27 Кві, 1 Тра, 4 Тра, 8 Тра, 11 Тра, 15 Тра
  1. 15:30Запоріжжя Autobusová zastávka, ul. 1A Borodinska (Kakhovskyi kruh)
  2. 18:00Дніпро Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  3. 22:00Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  4. 00:30Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  5. 02:30Лубни Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  6. 06:30Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  7. 06:45Київ Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  8. 08:00Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  9. 10:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  10. 13:30Львів Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska 109
  11. 13:30Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  12. 16:00Краковець celnice (UA-PL)
  13. 18:00Корчова celnice (PL-UA)
  14. 01:00Згожелець celnice (PL-DE)
  15. 01:05Людвігсдорф celnice (DE-PL)
  16. 04:30Дрезден Riegel Platz
  17. 05:30Хемніц ZOB
  18. 08:00Нюрнберг ZOB
  19. 09:00Інгольштадт ZOB, Esplanade Str.
  20. 10:00Мюнхен Fröttmaning P+R Parkplatz
  21. 12:00Ульм Eberhard-Finckh-Straße
  22. 13:00Штутґарт аeропорт Airport Busterminal SAB
  • Перевізник: Benz Express
  • Додаткова інформація: Данный билет подлежит обмену в автобусе перевозчика, билет с открытой датой возврату не подлежит. Пассажир должен явиться на посадку обязательно за 30 минут до отправления автобуса. Перевозка животных запрещена.
  • Багаж: 2шт. до 50 кг (60x40x40)-бесплатно, каждый след. 1кг - 1 EUR

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя