Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут 058 Берлин - Крефелд (10:30)

10:30 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
13:45 Ганновер ZOB
16:35 Хамм Busbahnhof, Unionstraße
17:30 Херне Bf. Busbahnhof Westring
18:10 Ботроп Am Hauptbahnhof
18:30 Оберхаузен Hbf Fernbushaltestelle
18:50 Дуйсбург Hbf
19:20 Крефельд Hbf, Südseite
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR

Показати всі рейси Берлин - Крефельд

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information