Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут 350 Прага - Рахов (от 01.04)

14:00 Прага Aut. Nádr. "Florenc"
15:30 Градець Кралове Terminál HD
16:50 Брно Aut. Nádr. "Zvonařka"
18:00 Оломоуц Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
21:00 Жиліна Aut. Nádr.
23:00 Попрад Aut. Nádr.
00:15 Пряшів Aut. Nádr.
01:50 Михайлівці Vlak. Nádr., ul.Stanicna 3
05:30 Ужгород аеропорт Letište
05:50 Ужгород Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
06:50 Мукачеве Aut. Nádr., Akademika Pavlova 14
07:50 Іршава Aut. Nádr., ul.Gagarina 42
08:50 Хуст Aut. Nádr. ul. Ivana Franka 118
09:40 Тячів Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
11:25 Рахів Aut. Nádr. ul. Privokzalna 11
Перевізник: Regabus
Багаж: 1 шт. до 25кг -бесплатно, каждый следующая от 7 EUR
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (Euro26)
10% Студент (ISIC)
20% Дети 10-15 лет
50% Дети 4-10 лет
80% Дети 0-4 лет

Показати всі рейси Прага - Рахів

Популярні рейси з Рахів

Популярні рейси в Рахів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information