За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 144 Норддайх - Берлин (09:30)

Виїзди: 24 Лис, 25 Лис, 1 Гру, 2 Гру, 8 Гру, 9 Гру, 15 Гру, 16 Гру, 22 Гру, 23 Гру
09:30 Нордайх ZOB (Port)
09:50 Норден ZOB
10:30 Эмден Hbf
11:05 Упленген Autohof Apen-Remels
11:45 Ольденбург ZOB, Karlstrasse (Hbf)
12:45 Бремен Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
17:00 Берлін ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR

Показати всі рейси Норден - Берлін

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information