Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут 141 Берлин - Кур (08:00)

08:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:15 Лейпциг Hbf.,Goethestr
12:15 Хоф Hauptbahnhof, Haltestelle 5
13:25 Вайден Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
14:35 Регенсбург Hbf, Bahnhofstraße
17:25 Мюнхен Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
19:35 Линдау Aut. Nádr., Bregenzer Straße 48
19:55 Брегенц Aut. Nádr., Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
20:15 Дорнбірн Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 6850
21:35 Кур Aut. Nádr., Gürtelstraße 14
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR

Показати всі рейси Берлин - Кур

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information