За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 141 Берлин - Кур (08:00)

Виїзди: 20 Лис, 21 Лис, 22 Лис, 24 Лис, 25 Лис, 26 Лис, 27 Лис, 28 Лис, 29 Лис, 1 Гру
08:00 Берлін ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:15 Лейпциг Hbf.,Goethestr
12:15 Хоф Hauptbahnhof, Haltestelle 5
13:25 Вайден Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
14:35 Регенсбург Hbf, Bahnhofstraße
17:25 Мюнхен Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
19:35 Линдау Aut. Nádr., Bregenzer Straße 48
19:55 Брегенц Aut. Nádr., Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
20:15 Дорнбірн Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 6850
21:35 Кур Aut. Nádr., Gürtelstraße 14
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR

Показати всі рейси Берлін - Кур

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information