Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут 374 Praha - Kishinev

10:30 Прага Aut. Nádr. "Florenc"
13:00 Брно Aut. Nádr. "Zvonařka"
00:05 Арад Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
02:00 Дева Aut. Nádr. (McDonalds)
03:00 Себес Bus station, near train station, Vanatori street
04:00 Сібіу Aut. Nádr. (McDonalds)
05:00 Фагарас Aut. Nádr.
06:00 Брасов Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
07:30 Онешті Autogara, Bulevardul Republicii 78
08:00 Аджуд Autogara, Strada Tineretului 35
09:00 Текуч Autogara Gegi, str.Transilvaniei
09:30 Бирлад Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
10:00 Хуши Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Кишинів Vlak. Nádr. (Gara Feroviara)
Перевізник: Dac Trans
Знижки: 10% Студент
10% Пенсионеры
50% Дети 0-10 лет

Показати всі рейси Прага - Кишинів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information