Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут 1456 Stuttgart - Praha - Riga

08:00 Штутгарт ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
10:45 Аугсбург Park&Ride-Platz "Oberhausen-Nord" (Biberbachstrasse)
11:55 Мюнхен ZOB, Arnulfstr.21, Bussteig 5
13:15 Ингольштадт OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
14:40 Нюрнберг ZOB, Bahnhofstr.11, Im Adcom. Center
17:15 Плзень CAN, ul.Husova 90
20:20 Прага Aut. Nádr. "Florenc"
22:00 Градець Кралове Terminál HD
01:00 Вроцлав Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:15 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Острув-Мазовецка ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Біялисток Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Августів Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Сувалки ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Маріямполе Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:00 Каунас Kaunakiemio g. 9,
16:40 Паневежис Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:50 Рига Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Перевізник: ECOLINES
Знижки: 50% Дети 0-5 лет (только с родителями)
50% Дети 5-12 лет (только с родителями)

Показати всі рейси Штутгарт - Рига

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information