За часом від'їзду
За ціною

Маршрут A03 Украина - Польша - Лечче

Виїзди: 24 Лис, 28 Лис, 1 Гру, 5 Гру, 8 Гру, 12 Гру, 15 Гру, 19 Гру, 2 Січ, 5 Січ
07:00 Черкаси Aut. Nádr. (nový), ul. Smilyanska 166A
07:15 Черкаси Nádraží, ul. Krupskoj 1
11:00 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:10 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
16:20 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:45 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
22:35 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
08:30 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
09:30 Пулавы Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
10:45 Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
11:30 Скаржисько-Каменна Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
12:15 Кельце Aut. Nádr.
12:45 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
16:00 Хожув Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Тихи Hotel “Tychy”
17:00 Пщина Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
17:30 Бельсько-Бяла Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Цешин Сerpací stanice ARGE, ul. Graniczna
00:59 Марибор Aut. Nadr., ul. Mlinska 1
01:45 Целе Benzinka LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
02:45 Любляна Aut. Nadr., Trg Osvobodilne Fronte 4, st.28
04:00 Горіція Piazzale Martiri della Liberta d’Italia
06:00 Падуя Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Феррара Vlak.Nadr., Viale Casellina
07:00 Болонья Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
08:00 Равенна Via Aldo Moro, Autostazione
08:45 Чезена Vlak.Nadr., Via Europa
09:15 Ріміні Via A. Fada ( centro studi )
10:45 Анкона Vlak.Nadr., Piazza Rosetti
11:30 Чивитанова-Марке Čerpací stanice Esso, Via Silvio Pellico 46
12:15 Сан-Бенедетто-дель-Тронто Aut. Nádr., Via Antonio Gramesci
13:30 Пескара Vlak.Nadr., Piazza Vittoria
14:45 Термолі Vlak.Nadr., Piazza Garibaldi
15:45 Фоджа Autostazione Piazzale on Vincenzo Russo
18:00 Барі Staz. FS-Via G.Capruzzi
19:00 Таранто Vlak. Nádr., Piazza Liberta
20:15 Бріндізі Dworzec kolejowy
21:00 Лечче Parking na wprost hotelu Tiziano
Перевізник: Agat/Миколаївське АТП-14627/Прикарпатський Експрес/Володимирецьтранссервіс/Eurolines-Mądeltrans
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (ISIC)
10% Молодежь до 26 лет
10% Дети 6-12 лет
50% Дети 0-6 лет

Показати всі рейси Черкаси - Лечче

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information