Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут S01 Польша - Женева

15:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Хожув Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Забже Pl. Warszawski
17:00 Гливице Dw. PKS, ul. Pionierów 8
18:00 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
19:45 Вроцлав Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
21:00 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
21:45 Болеславець Benzinka "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
22:30 Єнджиховіце Benzinka Shell, Jedrzychowice 98b
03:30 Нюрнберг ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
05:30 Штутгарт Airport Busterminal SAB
07:30 Фрайбург Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
08:15 Базель Meret Openheim Str. obok Media Markt
09:15 Цюрих Carparkplatz am Shilquai
11:15 Берн Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
11:45 Фрибур Place St. Leonard
12:45 Лозанна Parking du Vélodrome
13:45 Женева Gare Routiére Place Dorciére
Перевізник: Agat
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Знижки: 10% Студент (ISIC)
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Молодежь до 26 лет
50% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Катовіце - Женева

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information