Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут S01 Женева - Польша

10:00 Женева Gare Routiére Place Dorciére
11:00 Лозанна Parking du Vélodrome
12:00 Фрибур Place St. Leonard
12:30 Берн Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
14:15 Цюрих Carparkplatz am Shilquai
15:30 Базель Meret Openheim Str. obok Media Markt
16:45 Фрайбург Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
19:30 Штутгарт Airport Busterminal SAB
22:00 Нюрнберг ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
02:30 Єнджиховіце Benzinka Shell, Jedrzychowice 98b
03:30 Болеславець Benzinka "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
04:15 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
05:30 Вроцлав Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:45 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
07:45 Гливице Dw. PKS, ul. Pionierów 8
08:00 Забже Pl. Warszawski
08:15 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Хожув Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Перевізник: Agat
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (ISIC)
50% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Женева - Катовіце

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information