За часом від'їзду
За ціною

Маршрут A03 Лечче - Польща - Украина

Виїзди: 19 Жов, 22 Жов, 26 Жов, 29 Жов, 5 Лис, 9 Лис, 12 Лис, 16 Лис, 19 Лис, 23 Лис
23:59 Лечче Parking na wprost hotelu Tiziano
00:45 Бріндізі Dworzec kolejowy
02:00 Таранто Vlak. Nádr., Piazza Liberta
03:15 Барі Staz. FS-Via G.Capruzzi
05:15 Фоджа Autostazione Piazzale on Vincenzo Russo
06:30 Термолі Vlak.Nadr., Piazza Garibaldi
08:00 Пескара Vlak.Nadr., Piazza Vittoria
09:15 Сан-Бенедетто-дель-Тронто Aut. Nádr., Via Antonio Gramesci
10:00 Чивитанова-Марке Čerpací stanice Esso, Via Silvio Pellico 46
10:45 Анкона Vlak.Nadr., Piazza Rosetti
12:15 Ріміні Via A. Fada ( centro studi )
13:00 Чезена Vlak.Nadr., Via Europa
13:45 Равенна Via Aldo Moro, Autostazione
15:30 Болонья Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:30 Феррара Vlak.Nadr., Viale Casellina
17:15 Падуя Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
19:55 Горіція Piazzale Martiri della Liberta d’Italia
21:15 Любляна Aut. Nadr., Trg Osvobodilne Fronte 4, st.28
22:15 Целе Benzinka LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
23:00 Марибор Aut. Nadr., ul. Mlinska 1
06:30 Цешин celnice (PL/CZ)
07:30 Бельсько-Бяла Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Пщина Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
08:10 Тихи Hotel “Tychy”
08:30 Хожув Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
11:15 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
12:00 Кельце Aut. Nádr.
12:30 Скаржисько-Каменна Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
13:15 Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:15 Пулавы Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
15:15 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
16:30 Хелм Aut. Nádr.
00:20 Ковель Zelezniční stanice, ul.Veteranov 1A
02:30 Сарни (Рівненська обл.) Čerpací stanice "OKKO", ul. Warsawska 4B
05:00 Коростень Čerpací stanice "Faktor", křižovatka
07:35 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
13:00 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:10 Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Перевізник: Agat/Миколаївське АТП-14627/Прикарпатський Експрес/ФОП Бринцов/ФОП Мельник/Eurolines-Mądeltrans
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (ISIC)
10% Дети 6-12 лет
50% Дети 0-6 лет

Показати всі рейси Лечче - Харків

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information