Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут A04 Турин - Польша

08:30 Турин Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
10:30 Милан Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
11:30 Бергамо Piazza Marconi - obok stan. 0
12:30 Брешія Autostazione Ciba Via Solferino
13:30 Верона Via Cardinale, przystanek Bus Linee plac za kościołem
15:00 Тренто Lungadige Monte Grappa 18
16:00 Больцано Przystanek Bus Turistici, via Alto Adige
17:45 Инсбрук Aut. zastavká OlympiaWorld
20:00 Мюнхен Aut. Nádr. "Hackerbrücke"
22:30 Нюрнберг ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
02:30 Єнджиховіце Benzinka Shell, Jedrzychowice 98b
03:30 Болеславець Benzinka "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
04:15 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
05:30 Вроцлав Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:45 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
07:45 Гливице Dw. PKS, ul. Pionierów 8
08:00 Забже Pl. Warszawski
08:15 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Хожув Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Перевізник: Agat
Багаж: 2шт. 30кг 90 x 75 x 25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена

Показати всі рейси Турин - Катовіце

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information