За часом від'їзду
За ціною

Маршрут A05 Украина - Польша - Палермо

08:30 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
09:30 Пулави Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
10:45 Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
11:30 Скаржисько-Каменна Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
12:15 Кельце plac Niepodłegłości náměstí u Vlak. Nádr.
12:45 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
16:00 Хожув Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Тихи Hotel “Tychy”
17:00 Пщина Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
17:30 Бельсько-Бяла Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Цешин Stacja paliw ORLEN, ul. Stawowa 58
20:30 Брно Aut. Nádr., ul.Benešova, opposite the Grand Hotel
22:15 Відень ÖBB Postbus, Südtiroler Platz, s. B4
02:30 Філлах Hauptbahnhof
04:00 Удіне Autostaz. Viale Europa Unita
06:00 Падуя Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Феррара Vlak.Nadr., Viale Casellina
07:00 Болонья Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Флоренція Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
11:00 Ареццо Via Bernardo Rossellino 11
12:30 Рим Autostazione Tiburtina
15:00 Казерта Aut. Nádr., Piazza Garibaldi
15:30 Неаполь Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
16:30 Салерно Piazza Concordia
19:30 Козенца Vlak.Nadr., Vagliolise
20:30 Ламеція-Терме Vlak.Nadr.,
21:00 Вібо-Валентія Terminal Bus scuola di Polizia
22:00 Реджо-ді-Калабрія Lido Stacja Paliw Q8
23:20 Мессіна Vlak.Nadr.,
00:45 Катанія Vlak.Nadr., przystanek AGAT
Перевізник: Agat/Миколаївське АТП-14627/Прикарпатський Експрес/Володимирецьтранссервіс/Eurolines-Mądeltrans
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Знижки: 10% Дети 13-26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (ISIC)
10% Дети 6-12 лет
10% Молодежь до 26 лет
50% Дети 0-6 лет

Показати всі рейси Люблін - Катанія

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя