Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут Авиньон - Краков

07:45 Авиньон Gare routiere, boulevard Saint Roch
09:00 Тулон gare routiere, boulevard de Tesse
09:15 Марсель Gare Routiere - pôle multimodal St.Charles, rue honnorat
10:05 Пуге-Сюр-Аржан Zastávka na kontrolním stanovišti na dálnici 37
10:45 Ле-Канне Maison du Tourisme, Place Benidorm - 73 , Avenue Campon
11:10 Ницца Gare routiere Inter.de Lindbergh-175 Boul.R.Cassin
13:45 Генуя Via Voltri
15:50 Милан Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
17:15 Лугано Vlak. Nádr., FFS/CFF
17:45 Беллинцона Benzinka Shell/ Marche Restaurant
19:45 Люцерн ul. Inseliquai
20:30 Цюрих Carparkplatz am Shilquai
22:15 Санкт-Галлен Lagerstrasse
23:05 Брегенц Aut. Nádr., Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
23:25 Линдау Berliner Platz, naproti hotelu Bodensee
00:20 Мемминген Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
02:05 Мюнхен Aut. Nádr. "Hackerbrücke"
04:00 Регенсбург Hbf, Bahnhofstraße
07:15 Прага Aut. Nádr. "Florenc"
10:55 Клодзко dworzec PKS, stan. 1
12:30 Вроцлав Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
14:05 Ополе LOTOS stanice na Route 45, ukončit A4 Krapkowice
14:35 Гливице Dw. PKS, ul. Pionierów 8
14:45 Гливице ul. Pszczynska 318
15:15 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
16:10 Краків Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
Перевізник: INTERCARS
Багаж: 2шт. до 40кг-бесплатно, каждый след. - 10 EUR

Показати всі рейси Авиньон - Краків

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information