За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 91 Aachen - Aalborg

05:15 Аахен Wilmersdorfer Straße
06:15 Кельн аеропорт Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
07:00 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
08:30 Дортмунд ZOB bei Hbf
10:00 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:15 Ганновер ZOB am Hbf, Raschplatz
14:15 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
16:45 Фленсбург ZOB, südliche Holmpassage
18:00 Кольдинг Dworzec autobusowy stan. 18
18:30 Вайле TDC Truckcenter
19:30 Орхус Dw. Autobusowy, (Rutebilstation, Fredensgade 45)
21:00 Ольборг Aut. Nádr.
Перевізник: Postbus
Багаж: 1шт. до 23кг (74,5x49,5x27,5)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR

Показати всі рейси Аахен - Орхус

Популярні рейси з Орхус

Популярні рейси в Орхус

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information