За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (07:00) (1-6)

Виїзди: 17 Жов, 18 Жов, 19 Жов, 20 Жов, 21 Жов, 23 Жов, 24 Жов, 25 Жов, 26 Жов, 27 Жов
07:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
09:00 Кропивницький Aut. Nádr., "Rybak"
10:30 Сміла Aut. Zastavka, "Na Pushke"
11:00 Черкаси Epicentr or Samolet
13:00 Бориспіль Sil'po market
13:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
13:40 Київ Metro Charkivska
13:50 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
14:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information