Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут Киев - Кривой Рог (00:00) (3-4)

00:01 Київ Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia, 2
00:20 Київ Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
00:30 Київ Metro Charkivska
00:45 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
01:00 Бориспіль Sil'po market
03:00 Черкаси Epicentr or Samolet
03:30 Сміла Aut. Zastavka "Na Pushke"
05:00 Кіровоград Bus Station "Rybak"
07:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Київ - Кривий Ріг

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information