За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (19:00) (1-2)

Виїзди: 3 Лип, 4 Лип, 10 Лип, 11 Лип, 17 Лип, 18 Лип, 24 Лип, 25 Лип, 31 Лип, 1 Сер
19:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
21:00 Кропивницький Bus Station "Rybak"
22:30 Сміла Aut. Zastavka "Na Pushke"
23:00 Черкаси Epicentr or Samolet
01:00 Бориспіль Sil'po market
01:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
01:40 Київ Metro Charkivska
01:50 Київ Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
02:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information