За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (00:00) (7)

Виїзди: 22 Жов, 29 Жов, 5 Лис, 12 Лис, 19 Лис, 26 Лис, 3 Гру, 10 Гру, 17 Гру, 24 Гру
00:01 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
02:00 Кропивницький Aut. Nádr., "Rybak"
03:30 Сміла Aut. Zastavka, "Na Pushke"
04:00 Черкаси Epicentr or Samolet
06:00 Бориспіль Sil'po market
06:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
06:40 Київ Metro Charkivska
06:50 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
07:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information