За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (20:00) (7)

Виїзди: 26 Лис, 3 Гру, 10 Гру, 17 Гру, 24 Гру, 31 Гру, 7 Січ, 14 Січ, 21 Січ, 28 Січ
20:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
22:00 Кропивницький Aut. Nádr., "Rybak"
23:30 Сміла Aut. Zastavka, "Na Pushke"
23:59 Черкаси Epicentr or Samolet
02:00 Бориспіль Sil'po market
02:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
02:40 Київ Metro Charkivska
02:50 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
03:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information