За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (21:00) (3-6)

Виїзди: 29 Чер, 30 Чер, 1 Лип, 5 Лип, 6 Лип, 7 Лип, 8 Лип, 12 Лип, 13 Лип, 14 Лип
21:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
23:00 Кропивницький Bus Station "Rybak"
00:30 Сміла Aut. Zastavka "Na Pushke"
01:00 Черкаси Epicentr or Samolet
03:00 Бориспіль Sil'po market
03:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
03:40 Київ Metro Charkivska
03:50 Київ Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
04:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information