За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (21:00) (3-6)

Виїзди: 2 Тра, 3 Тра, 4 Тра, 5 Тра, 9 Тра, 10 Тра, 11 Тра, 12 Тра, 16 Тра, 17 Тра
21:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
23:00 Кропивницький Aut. Nádr., "Rybak"
00:30 Сміла Aut. Zastavka, "Na Pushke"
01:00 Черкаси Epicentr or Samolet
03:00 Бориспіль Sil'po market
03:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
03:40 Київ Metro Charkivska
03:50 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
04:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information