За часом від'їзду
За ціною

Маршрут AT01Україна-Польша-Саутгемптон(Super Promocja)

08:30 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
09:30 Пулави Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
10:45 Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
11:30 Скаржисько-Каменна Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
12:15 Кельце plac Niepodłegłości náměstí u Vlak. Nádr.
12:45 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
16:00 Хожув Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Забже Pl. Warszawski
17:00 Глівіце Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
17:30 Стшельце-Опольске Hotel "Leśny"
18:00 Ополе parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois
19:45 Вроцлав Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
21:00 Легниця Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
21:45 Болеславець Čerpací stanice "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
22:30 Єнджиховіце Čerpací stanice Shell, ul. Jedrzychowice 98b
08:45 Антверпен Rue Gerard le Grellelaan, 10 (Hotel Crowne Plaza)
12:45 Мейдстон Maidstone East Railway Station ( Stop O )
13:45 Лондон Victoria Green Line Station
15:15 Гілфорд Egerton Road naprzeciwko Tesco
16:15 Портсмут The Hard Interchange
17:05 Саутгемптон Zatoka na West Park Road, obok parkingu wielopoziomowego
Перевізник: Agat/Миколаївське АТП-14627/Прикарпатський Експрес/Володимирецьтранссервіс/ФОП Мельник/Eurolines-Mąd
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена

Показати всі рейси Люблін - Саутгемптон

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information