ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 216 София - Киев

ODD Doris
Виїзди: 5 Кві, 12 Кві, 26 Кві, 3 Тра, 7 Тра, 10 Тра, 14 Тра, 17 Тра, 21 Тра, 24 Тра
  1. 10:00Софія Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
  2. 13:50Велико-Тирново Aut. Nádr., ul.Hristo Botev 74
  3. 17:10Варна Aut. Nádr., ul.Vl.Varnenchik 158
  4. 19:10Дуранкулак celnice (BG-RO)
  5. 20:10Вама-Веке celnice (RO-BG)
  6. 00:10Галац celnice (RO-MD)
  7. 01:10Джурджулешти celnice (MD-RO)
  8. 03:10Вулкенешть celnice (MD-UA)
  9. 04:10Виноградівка (Болградський р-н) celnice (UA-MD)
  10. 06:00Болград Benzínová stanice «Petromol»
  11. 07:20Татарбунари M-15 Odessa-Renny 101 km //Jídelna Tykhaia Poliana
  12. 10:00Одеса Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  13. 17:00Київ Stanice metra, "Palats "Ukraina", parking
  • Перевізник: ODD Doris
  • Додаткова інформація: Перевозчик не перевозит детей до 3 лет.
  • Багаж: 1шт. до 30кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 ЕUR(при наличии свободного места). Ручная кладь находится в салоне у пассажира.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя