• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Карлсруэ - Кёльн - Москва

ВИЗИТ-ТУР
Виїзди: 26 Січ, 2 Лют, 9 Лют, 16 Лют, 23 Лют, 1 Бер, 8 Бер, 15 Бер, 22 Бер, 24 Бер
  1. 06:00Кельн аеропорт Flughafen ZOB
  2. 07:00Дюссельдорф Hbf., ul. Worringer 107
  3. 08:30Дортмунд ZOB bei Hbf
  4. 10:00Оснабрюк Fernbushaltestelle
  5. 11:40Бремен Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
  6. 13:00Тоштедт Bremer Straße 36
  7. 14:15Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
  8. 17:00Ганновер Aut. Nádr., Rundestraße 12
  9. 18:00Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
  10. 19:10Магдебург ZOB am Hbf
  11. 21:30Берлін аеропорт Шенефельд Letiště "Shonefeld"
  12. 11:30Брест Aut. Nádr., ul. Ordzhonykydze, 12
  13. 14:00Барановичі Aut. Nádr., ul. Frolenkova
  14. 16:15Мінськ Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
  15. 18:20Бобруйск ul. Puskina 151
  16. 19:50Жлобин Aut. Nádr., ul.Urickogo
  17. 21:30Гомель Aut. Nádr., ul.Kurcatova 1
  18. 08:00Москва Aut. Nádr., "Novoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
  • Перевізник: ВИЗИТ-ТУР
  • Додаткова інформація: Перевозка разрешается только для граждан РФ и РБ. Перевозка животных запрещена.
  • Багаж: 2шт. до 25кг(60х50х25)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
  • Знижки: 10% Группа от 10 чел.
    10% Инвалиды
    10% Молодежь до 26 лет
    10% Пенсионеры от 60 лет
    20% Дети 5-12 лет
    50% Дети 0-5 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя