• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Харьков - Гдыня

Калуженов В.В.
Виїзди: 23 Лют, 28 Лют, 29 Лют, 1 Бер, 4 Бер, 5 Бер, 6 Бер, 9 Бер, 10 Бер, 11 Бер
  1. 23:00Харків Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  2. 01:15Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 06:10Бориспіль Letiště
  4. 08:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 10:00Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  6. 12:50Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  7. 14:00Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  8. 16:00Ягодин celnice (UA-PL)
  9. 17:00Дорохуск celnice (PL-UA)
  10. 18:10Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 22:30Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  12. 23:45Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  13. 01:25Влоцлавек Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  14. 02:40Торунь Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
  15. 03:50Бидгощ Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  16. 06:30Ґданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  17. 07:00Ґдиня Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
  • Перевізник: Калуженов В.В.
  • Додаткова інформація: Перевозка людей с ОФВ - не предусмотрена. Перевозка детской коляски - в разобранном виде, размещение в багажном отделении (10% билета). Ручная кладь 1 шт. до 7 кг. (44х40х40) - бесплатно. Посадка только с билетом в распечатанном виде.
  • Багаж: 1 шт. до 20 кг. (60х60х60) - бесплатно, каждый следующий 10% стоимости билета. Перевозка животных разрешена (в салоне: с отдельным местом, цена 100% от стоимости билета, подстилка, корзина для транспортировки, намордник, ошейник, поводок - обязательные; в багажном отделении: оплата багажного места (10% от стоимости билета), корзина для транспортировки , намордник, ошейник, поводок, подстилка - обязательны).
  • Знижки: 10% Группа от 10 чел.
    25% Дети 5-12 лет
    99% Дети 0-5 (без места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя