• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Харьков - Гдыня

Виїзди: 22 Бер, 27 Бер, 1 Кві, 6 Кві, 11 Кві, 16 Кві, 21 Кві, 26 Кві, 1 Тра, 6 Тра
23:00 Харків Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
06:10 Бориспіль Letiště
08:00 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:50 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
16:00 Ягодин celnice (UA-PL)
17:00 Дорохуск celnice (PL-UA)
18:10 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:30 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:45 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
01:25 Влоцлавек Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
02:40 Торунь Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
03:50 Бидгощ Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
06:30 Гданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
07:00 Гдиня Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Перевізник: Калуженов В.В.
Багаж: 1 шт. до 25 кг. - бесплатно, каждый следующий 10% стоимости билета
Додаткова інформація: Посадка только с билетом в распечатанном виде, Транспортировка животных разрешена (при наличии бокса для перевозки, подстилки, при не пропуске на границе билет не возвращается), Велосипеды - оплачиваются как дополнительный багаж
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
25% Дети 5-12 лет
99% Дети 0-5 (без места)

Показати всі рейси Харків - Гдиня

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя