За часом від'їзду
За ціною

Маршрут S02 Женева - Польша - Украина (Super Promocja)

09:00 Женева Gare Routiére Place Dorciére
10:00 Лозанна Parking du Vélodrome
11:00 Фрібур Place St. Leonard
11:30 Берн Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
13:30 Цюрих Carparkplatz am Shilquai
14:45 Базель Meret Openheim Str. obok Media Markt
16:15 Фрайбург Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
18:00 Карлсруе Hintern Hauptbahnhof parking przy Schwarzwaldstr.
19:00 Маннгейм Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
20:30 Франкфурт-на-Майні Pforzheimer Straße 5
21:30 Гіссен Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
02:30 Єнджиховіце Čerpací stanice Shell, ul. Jedrzychowice 98b
03:30 Болеславець Čerpací stanice "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
04:15 Легниця Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
05:30 Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
06:45 Ополе parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois
07:15 Стшельце-Опольске Hotel "Leśny"
07:45 Глівіце Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
08:00 Забже Pl. Warszawski
08:15 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Хожув Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
11:15 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
12:00 Кельце Plac Niepodległości
12:30 Скаржисько-Каменна Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
13:15 Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:15 Пулави Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
15:15 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
00:20 Ковель Zelezniční stanice, ul.Veteranov 1A
02:30 Сарни (Рівненська обл.) Čerpací stanice "OKKO", ul. Warsawska 4B
05:00 Коростень trasa Kiev-Varšava, 150 km, cerpací stanice "Faktor", křižovatka
07:35 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
13:00 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:10 Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Перевізник: Agat/Прикарпатський Експрес/ФОП Мельник/ФОП Бринцов/Eurolines-Mądeltrans
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена

Показати всі рейси Женева - Харків

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information