За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 343 Прага - Ив.Франковск (1,2,3,4,5,7)

Виїзди: 16 Лис, 18 Лис, 19 Лис, 20 Лис, 21 Лис, 22 Лис, 23 Лис, 25 Лис, 26 Лис, 27 Лис
15:00 Пльзень CAN, ul.Husova 90
16:00 Кралупи-на-Влтаві 815 Veltruská str, nákupní centrum TESCO
18:00 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
20:30 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
22:00 Оломоуц Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
08:00 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
08:30 Львів Vlak. Nádr., pl. Dvorcova, 1
09:00 Стрий Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
10:00 Долина Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
10:30 Калуш Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
11:00 Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
12:30 Городенка Aut. Nádr., ul. Ševčenko 49
13:00 Коломия Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
Перевізник: Nikolo s.r.o.
Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.
Додаткова інформація: Wi-fi в автобусе, перевозка животных (коты,собаки), только в клетке и при покупке полной стоимости билета, Билет обязательно в распечатанном виде
Знижки: 10% Студент (Euro26)
10% Студент (ISIC)
20% Дети 10-15 лет
50% Дети 4-10 лет
80% Дети 0-4 лет

Показати всі рейси Пльзень - Коломия

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя