За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Европа - Краков - Херсон

Виїзди: 25 Лис, 28 Лис, 2 Гру, 5 Гру, 9 Гру, 12 Гру, 16 Гру, 19 Гру, 23 Гру, 26 Гру
23:50 Барселона eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
02:00 Льорет де Мар Aut. Nádr.
02:45 Жирона Aut. Nádr.
03:30 Фігерас Aut. Nádr., Plaza de la Estation, nast. V-4
04:15 Перпиньян 12 boulevard Saint Assiscle, vedle TGV Station
05:15 Нарбонн Aut. Nádr.
06:30 Монпелье avenue du Colonel Pavelet, arret tramway "Sabines"
07:45 Авиньон Gare routiere, boulevard Saint Roch
10:45 Гренобль Aut. Nádr.
11:30 Шамбери Aut. Nádr.
18:45 Базель Meret Oppenheim-Strasse
21:00 Цюрих Carparkplatz am Shilquai
22:15 Санкт-Галлен Hbf. / Bahnhofstrasse bei Rathaus
23:05 Брегенц Busbf. / Hbf. stanowisko C
23:25 Линдау Berliner Platz, naproti hotelu Bodensee
00:20 Мемминген Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
02:20 Мюнхен Aut. Nádr., "Hackerbrücke"
04:00 Регенсбург Hbf, Bahnhofstraße
07:30 Прага Мetro "Florenc" (ul. Křižikova)
10:10 Кудова-Здруй Zastávka na požádání
10:55 Клодзко Aut. Nádr.
12:45 Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
14:05 Ополе LOTOS stanice na Route 45, ukončit A4 Krapkowice
14:35 Гливице Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
14:45 Гливице ul. Pszczynska 318
15:15 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
16:10 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:25 Корчова customs PL-UA
02:00 Краковець celnice (UA-PL)
04:50 Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
08:00 Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
10:30 Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
12:40 Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
15:30 Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
18:10 Южноукраїнськ Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
18:45 Вознесенськ Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
22:55 Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
23:55 Херсон Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Перевізник: Стецик Т.В.

Показати всі рейси Барселона - Херсон

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information