• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 278/1 Ивано-Франковск - Либерец

Виїзди: 18 Кві, 19 Кві, 22 Кві, 23 Кві, 25 Кві, 30 Кві, 2 Тра, 3 Тра, 6 Тра, 7 Тра
12:00 Івано-Франківськ Aut. Nádr., ul. Pasečnaja
13:00 Рогатин Aut. Nádr., ul. Galycka 8
14:30 Львів Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
15:00 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:30 Стрий Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
21:00 Мукачеве Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 14
22:00 Ужгород Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
23:55 Михайлівці Aut. Nádr.
01:10 Кошице Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
01:50 Пряшів Aut. Nádr.
03:00 Попрад Aut. Nádr., ul. Jiřího Wolkera 466
04:50 Жиліна Aut. Nádr.
07:30 Братіслава Aut. Nádr., Mlynske Nivy
09:30 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
12:00 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
12:45 Млада-Болеслав Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
13:30 Ліберець Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
Перевізник: D.M.D. Group
Багаж: 1шт. до 25кг(30x60x80)-бесплатно, каждый след. от 10 USD или 80 UAH
Додаткова інформація: Возможна перевозка животных со всеми документами, доплата 20-50% от билета в зависимости от размера
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
50% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Івано-Франківськ - Ліберець

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя