Літні знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Вроцлав - Киев

Lvivske ATP 14630
Виїзди: 1 Сер, 3 Сер, 5 Сер, 6 Сер, 8 Сер, 10 Сер, 12 Сер, 13 Сер, 15 Сер, 17 Сер
  1. 07:00Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1/11
  2. 08:30Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  3. 09:45Ґлівіце Автовокзал, ul. Pionierów, 8
  4. 10:50Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  5. 12:30Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  6. 15:00Ряшів Ж/Д Вокзал, Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 18:10Корчова таможня (PL-UA)
  8. 20:10Краковець таможня (UA-PL)
  9. 22:00Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  10. 02:15Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  11. 05:00Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  12. 07:15Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  • Перевізник: Lvivske ATP 14630
  • Додаткова інформація: Перевозка животных возможна, условия нужно уточнять у водителя
  • Багаж: 2шт. (60x40x40) до 50кг-бесплатно, каждый следующий кг 20UAH
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Клиент Инфобус
    10% Клиент Инфобус
    10% Клиент Инфобус
    10% Клиент Инфобус
    10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
    10% Молодежь 12-26 лет
    50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя