За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Вроцлав - Киев (from 01.04)

Виїзди: 16 Жов, 18 Жов, 19 Жов, 21 Жов, 23 Жов, 25 Жов, 26 Жов, 28 Жов, 30 Жов, 1 Лис
07:00 Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
08:30 Ополе Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
09:45 Глівіце Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
10:50 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
12:30 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:00 Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
15:55 Ярослав Vlak. Nádr., Wagabunda
16:35 Корчова celnice (PL-UA)
19:30 Краковець celnice (UA-PL)
21:00 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:00 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
03:45 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
06:00 Київ Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Перевізник: Lvivske ATP 14630
Багаж: 1шт. до 35кг(190см)-бесплатно, каждый следующий 50-100UAH
Додаткова інформація: Перевозка животных возможна, условия нужно уточнять у водителя
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студенты до 26 лет
10% Клиент Инфобус
10% Клиент Инфобус
10% Клиент Инфобус
10% Клиент Инфобус
50% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Вроцлав - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя