• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Гданск

12:50 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
14:50 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
16:00 Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
17:30 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:30 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
19:40 Ковель Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:00 Ягодин celnice (UA-PL)
01:00 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
03:30 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:40 Влоцлавек Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
07:40 Торунь Plac 18 stycznia, v blízkosti vlak. nádr.
08:30 Бидгощ Przystanek, centrum handlowe Focus Mall, ul. Jagiellońska 47
09:30 Грудзьондз Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
10:50 Гданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
Перевізник: Юниверс
Багаж: 1 шт. до 30 кг (60x40x30) и ручной багаж до 5 кг (60x40x20)- бесплатно, каждый следующий - 10%
Знижки: 10% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Київ - Гданськ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя