За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Харьков - Гдыня

Виїзди: 10 Гру, 15 Гру, 20 Гру, 25 Гру, 4 Січ, 9 Січ, 14 Січ, 19 Січ, 24 Січ, 29 Січ
22:30 Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
23:00 Харків Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
01:15 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
08:00 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:50 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
16:15 Ягодин celnice (UA-PL)
16:20 Дорохуск celnice (PL-UA)
18:10 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
21:40 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:45 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
01:25 Влоцлавек Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
02:40 Торунь Aut. Nádr., Plac 18 stycznia
03:50 Бидгощ Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
06:30 Гданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
07:00 Гдиня Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Перевізник: Тернвояж
Багаж: 1шт до 30 кг (40х40х60) - бесплатно, дополнительный багаж 10%от стоимости билета
Додаткова інформація: Van Hool Astromega

Показати всі рейси Харків - Гдиня

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя