• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Кельн

EuroClub
Виїзди: 22 Лют, 23 Лют, 26 Лют, 29 Лют, 1 Бер, 4 Бер, 7 Бер, 8 Бер, 11 Бер, 14 Бер
  1. 07:50Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 09:30Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 11:00Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  4. 12:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 15:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  6. 16:30Краковець celnice (UA-PL)
  7. 18:00Корчова celnice (PL-UA)
  8. 06:00Берлін ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  9. 07:30Маґдебурґ ZOB am Hbf
  10. 08:45Брауншвайґ ZOB am Hbf., Berliner Platz
  11. 09:45Ґановер Aut. Nádr., Rundestraße 12
  12. 11:15Білефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  13. 12:15Дортмунд ZOB, Steinstrasse
  14. 12:45Ессен Aut. Nádr., ul. Freiheit
  15. 13:15Дуйсбурґ Hbf, Omnibusbhf., Mercatorstr. DTG Hst.
  16. 13:45Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
  17. 14:30Кельн аеропорт Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
  • Перевізник: EuroClub
  • Додаткова інформація: Перевозка 1 небольшой собаки в клетке со всеми документами - полная стоимость билета. Пассажиры за день до отправления должны узнавать у перевозчика номер автобуса и приходить на посадку за 30 минут до отправления.
  • Багаж: 2шт. до 10-40кг (80х50х30) + ручная кладь (10кг) - бесплатно
  • Знижки: 10% Дети 10-11 лет
    20% Дети 0-9 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя