• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Кельн

Виїзди: 21 Сер, 24 Сер, 25 Сер, 28 Сер, 31 Сер, 1 Вер, 4 Вер, 7 Вер, 8 Вер, 11 Вер
07:50 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
09:30 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:00 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:00 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:30 Краковець celnice (UA-PL)
18:00 Корчова celnice (PL-UA)
07:00 Берлін ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
07:30 Магдебург ZOB am Hbf
08:45 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:45 Ганновер Aut. Nádr., Rundestraße 12
11:15 Білефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:15 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
12:45 Ессен Aut. Nádr., ul. Freiheit
13:15 Дуйсбург Hbf, Omnibusbhf., Mercatorstr. DTG Hst.
13:45 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
14:30 Кельн аеропорт Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
Перевізник: EuroClub
Багаж: 2шт. до 40кг (80х40х40) + ручная кладь (10кг) - бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка 1 небольшой собаки в клетке со всеми документами - полная стоимость билета. Пассажиры за день до отправления должны узнавать у перевозчика номер автобуса и приходить на посадку за 30 минут до отправления.
Знижки: 5% Группа от 6 чел.
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Молодежь от 12-18 лет
10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
30% Дети 10-11 лет
40% Дети 0-9 лет

Показати всі рейси Київ - Дюссельдорф

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя