• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Штутгарт - Киев (Одесса) Юг

EuroClub
Виїзди: 11 Тра, 15 Тра, 18 Тра, 22 Тра, 23 Тра, 25 Тра, 26 Тра, 29 Тра, 30 Тра, 1 Чер
  1. 07:00Штутґарт Автобусный терминал в аэропорту Штутгарт (SAB)
  2. 08:00Ульм Eberhard-Finckh-Straße
  3. 09:00Аугсбург P+R-Platz, Oberhausen-Nord
  4. 10:00Мюнхен Fröttmaning P+R Parkplatz
  5. 11:00Інгольштадт ZOB, Esplanade Str.
  6. 12:00Нюрнберг Hbf/Willi‐Brand‐Platz
  7. 13:00Байройт GII Goethestrasse
  8. 13:30Хоф Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
  9. 14:20Цвікау Hbh Hst. Nord
  10. 15:30Хемніц Хемниц Центр, Кауфхауз "Хоффнер"
  11. 16:30Дрезден ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
  12. 04:30Корчова таможня (PL-UA)
  13. 05:30Краковець таможня (UA-PL)
  14. 07:00Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  15. 11:45Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  16. 13:00Новоград-Волинський Автовокзал, ул. Шевченка, 45
  17. 14:00Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  18. 15:40Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  19. 06:00Одеса Автовокзал "Старосенная", пл. Старосенная, 1A-2
  • Перевізник: EuroClub
  • Додаткова інформація: Билет действителен для посадки в электронном виде.Перевозка 1 небольшой собаки в клетке со всеми документами - полная стоимость билета. Пассажиры за день до отправления должны узнавать у перевозчика номер автобуса и приходить на посадку за 30 минут до отправления.
  • Багаж: 2шт. до 10-40кг (80х50х30) + ручная кладь (10кг) - бесплатно
  • Знижки: 5% Группа от 6 человек
    10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Молодежь 12-18 лет
    10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
    30% Дети 10-11 лет
    40% Дети 0-9 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя