ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Зелена Гура

Схидно-Европейська Подорож
Виїзди: 5 Кві, 6 Кві, 7 Кві, 8 Кві, 9 Кві, 10 Кві, 11 Кві, 12 Кві, 13 Кві, 14 Кві
  1. 14:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 16:00Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 19:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 23:00Львів Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 (Vlak.Nádr.)
  5. 01:00Грушів celnice (UA-PL)
  6. 01:15Будомеж celnice (PL-UA)
  7. 03:15Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  8. 05:55Варшава Аеропорт імені Фридерика Шопена Zwirki i Wigury 1
  9. 06:20Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  10. 10:05Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  11. 11:55Конін Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  12. 13:35Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  13. 14:00Познань аеропорт ul. Bukowska 285
  14. 14:55Гродзиськ-Великопольський Autobusová zastávka u vlak. nádr. ", ul. Kolejowa 7
  15. 15:35Вольштин Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
  16. 16:25Сулехув Aut. Nádr., ul. PCK 10
  17. 17:05Зелена Гура ul. Dworcowa 1
  • Перевізник: Схидно-Европейська Подорож
  • Додаткова інформація: Билет должен быть распечатан.Возможна замена автобуса во Львове. Возможна перевозка животных - нужно купить билет со скидкой «Животное». Смена даты поездки - не менее чем за 24 часа до отъезда, за доп. плату - 100 UAH.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг. и размером (Д+Ш+В) не более 170 см - бесплатно, каждый след. кг. - 1 PLN / 5 UAH. Ручная кладь до 5 кг. - бесплатно. Возможна перевозка велосипедов, в разобранном состоянии, при наличии свободного места в багажном отделе - цену уточняйте у водителя.
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Молодежь 12-26 лет
    10% Дети 0-11 лет
    10% Студент (ISIC)
    20% Животное

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя