• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Зелена Гура - Киев

Схидно-Европейська Подорож
Виїзди: 27 Жов, 29 Жов, 31 Жов, 3 Лис, 5 Лис, 7 Лис, 10 Лис, 12 Лис, 14 Лис, 17 Лис
  1. 08:05Зелена Гура Автовокзал, ul. Dworcowa, 27
  2. 09:05Сулехув Автовокзал, ул. PCK 10
  3. 09:55Вольштин Автобусная остановка, ул. Дворцова, 13 (напротив Biedronka)
  4. 10:35Гродзиськ-Великопольський Заправка Orlen, ul.Rakoniewicka 33
  5. 11:55Познань Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2
  6. 13:35Конін Автобусный терминал возле Ж/Д вокзала, ул. Kolejowa, 1
  7. 15:25Лодзь Ж/Д Автовокзал "Kaliska", ul.Karolewska 55 (перед главным входом)
  8. 16:05Лодзь пл. Sałacińskiego, 1
  9. 18:20Варшава Аеропорт імені Фридерика Шопена Zwirki i Wigury 1
  10. 19:15Варшава Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 20:00Варшава Ж/Д Вокзал "Wschodni", ул.Lubelska 16
  12. 22:30Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia 6
  13. 00:30Гребенне таможня (PL-UA)
  14. 02:55Рава Руська таможня (UA-PL)
  15. 04:55Львів Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21 (ЖД Вокзал)
  16. 08:05Рівне Aвтовокзал, ул.Киевская 40
  17. 11:00Житомир Автовокзал, ул.Киевская 93
  18. 12:30Київ Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)
  • Перевізник: Схидно-Европейська Подорож
  • Додаткова інформація: Билет действителен для посадки в электронном виде. Возможна перевозка животных - нужно купить билет со скидкой «Животное». Смена даты поездки - не менее чем за 24 часа до отъезда, за доп. плату - 100 UAH.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг. и размером (Д+Ш+В) не более 170 см - бесплатно, каждый след. кг. - 1 PLN / 5 UAH. Ручная кладь до 5 кг. - бесплатно. Возможна перевозка велосипедов, в разобранном состоянии, при наличии свободного места в багажном отделе - цену уточняйте у водителя.
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Молодежь 12-26 лет
    50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя