• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Зелена Гура - Киев

Виїзди: 19 Лип, 20 Лип, 21 Лип, 22 Лип, 23 Лип, 24 Лип, 25 Лип, 26 Лип, 27 Лип, 28 Лип
08:05 Зелена Гура ul. Dworcowa 1
09:05 Сулехув Aut. Nádr., ul. PCK 10
09:55 Вольштин Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
10:35 Гродзиськ-Великопольський Autobusová zastávka u vlak. nádr. ", ul. Kolejowa 7
11:25 Познань аеропорт ul. Bukowska 285
11:55 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
13:35 Конін Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
15:25 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
19:15 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
22:00 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
00:30 Будомеж celnice (PL-UA)
02:55 Грушів celnice (UA-PL)
04:55 Львів Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 (Vlak.Nádr.)
08:05 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
11:00 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
14:25 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Схидно-Европейська Подорож
Багаж: 1шт.до 30 кг и размером (длина + ширина + высота) не более 170 см - бесплатно, далее 1 PLN за кг.
Додаткова інформація: Возможна перевозка животных. Смена даты за доп.плату. Перевозка велосипедов в разобранном состоянии возможна при наличии свободного места в багажнике. Цену уточнять у водителя.
Знижки: 10% Молодежь 13-26
10% Пенсионеры от 60 лет
50% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Зелена Гура - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя