• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Зеленая Гура - Винница

Східно-Европейська Подорож
Виїзди: 1 Лис, 2 Лис, 3 Лис, 4 Лис, 5 Лис, 6 Лис, 7 Лис, 8 Лис, 9 Лис, 10 Лис
  1. 08:05Зелена Гура ul. Dworcowa 1
  2. 09:05Сулехув Aut. Nádr., ul. PCK 10
  3. 09:55Вольштин Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
  4. 10:35Гродзиськ-Великопольський Autobusová zastávka u vlak. nádr. ", ul. Kolejowa 7
  5. 11:25Познань аеропорт ul. Bukowska 285
  6. 11:55Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  7. 13:35Конін Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
  8. 15:25Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  9. 18:00Варшава аеропорт Шопена Zwirki i Wigury 1
  10. 19:15Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 22:00Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  12. 00:50Будомеж celnice (PL-UA)
  13. 03:00Грушів celnice (UA-PL)
  14. 07:00Львів Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 (Vlak.Nádr.)
  15. 09:00Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  16. 11:30Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  17. 13:30Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  • Перевізник: Східно-Европейська Подорож
  • Додаткова інформація: Возможна замена автобуса во Львове. Возможна перевозка животных - нужно купить билет со скидкой «Животное». Смена даты поездки - не менее чем за 24 часа до отъезда, за доп. плату - 100 UAH.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг. и размером (Д+Ш+В) не более 170 см - бесплатно, каждый след. кг. - 1 PLN / 5 UAH. Ручная кладь до 5 кг. - бесплатно. Возможна перевозка велосипедов, в разобранном состоянии, при наличии свободного места в багажном отделе - цену уточняйте у водителя.
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Дети 0-11 лет
    10% Молодежь 12-26 лет
    10% Студент (ISIC)
    20% Животное

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя