За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Прага - Варна

Виїзди: 16 Лис, 18 Лис, 20 Лис, 23 Лис, 25 Лис, 27 Лис, 30 Лис, 2 Гру, 4 Гру, 7 Гру
15:30 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
18:00 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
20:00 Відень Stadion Center, Engerthstr. 242
20:00 Відень International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
21:20 Райка celnice (SK-H)
23:50 Будапешт Aut. Nádr., Nepliget, Ulloi ut 131
05:00 Хоргош celnice (H-SRB)
10:00 Калотина celnice (BG-SB)
13:20 Софія Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
15:10 Пазарджик Centrální аutobusové nádraží
16:00 Пловдів Aut. Nádr. Sud
17:40 Стара Загора ul. Slavyanska 62
20:35 Бургас Aut. Nádr., Zapad
21:30 Варна Aut. Nádr., ul.Vl.Varnenchik 158
Перевізник: Tourist Service Holding AD
Багаж: 3шт. до 30кг (ширина, длина, высота до 190см) - бесплатно, каждый следующий 1EUR/кг.
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена. Перевозка велосипедов и другого нестандартного груза разрешена за предварительной договоренностю
Знижки: 10% Дети 13-18 лет
10% Инвалиды
10% Студент
10% Пенсионеры
10% Дети 13-18 лет
10% Инвалиды
10% Студент
10% Пенсионеры
10% Дети 13-18 лет
10% Инвалиды
10% Студент
10% Пенсионеры
10% Дети 13-18 лет
10% Инвалиды
10% Студент
10% Пенсионеры
50% Дети 3-12 лет
50% Дети 0-11 лет
50% Дети 0-11 лет
50% Дети 3-12 лет
50% Дети 3-12 лет
50% Дети 0-11 лет
50% Дети 3-12 лет
50% Дети 0-11 лет

Показати всі рейси Прага - Варна

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя