• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Познань - Кишинев (4,6)

Виїзди: 20 Кві, 25 Кві, 27 Кві, 2 Тра, 4 Тра, 9 Тра, 11 Тра, 16 Тра, 18 Тра, 23 Тра
09:00 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
10:40 Конін Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
14:00 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
19:20 Медика celnice (PL-UA)
20:55 Шегині celnice (UA-PL)
01:55 Мамалига celnice (UA/MD)
02:30 Крива celnice (MD/UA)
03:15 Бричани Aut. Nádr., ul. Mihaj Eminesku 19
04:05 Ідінци Aut. Nádr., ul. Idenpendentej 177
04:55 Ришкани Aut. Nádr. ul. Mihai Eminesku
05:55 Бєльці Aut. Nádr., ul. Stefan cel Mare 2
06:45 Флорешти Aut. Nádr., ul. Garli 11
08:15 Оргіїв Aut. Nádr. ul. Sadovjanu
09:55 Кишинів Aut. Nádr., "SUD", ul. Chincest 145
Перевізник: RUTE AUTO INTERNATIONALE/EWHD
Багаж: Цена перевозки больше 1 места багажа - 15 PLN
Знижки: 50% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Познань - Кишинів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя