• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Легница - Киев

Menyok N.I. FOP/Agat
Виїзди: 21 Січ, 24 Січ, 28 Січ, 31 Січ, 4 Лют, 7 Лют, 11 Лют, 14 Лют, 18 Лют, 21 Лют
  1. 16:30Бжег Aut. Nádr. pl. Dvorcova 1
  2. 18:15Люблінець Aut. Nádr.
  3. 19:00Ченстохова Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  4. 21:45Кельце plac Niepodłegłości náměstí u Vlak. Nádr.
  5. 22:50Опатув ul. Henryka Sienkiewicza 19
  6. 00:30Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 03:15Корчова celnice (PL-UA)
  8. 05:00Краковець celnice (UA-PL)
  9. 07:00Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  10. 10:30Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  11. 13:20Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  12. 15:40Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Перевізник: Menyok N.I. FOP/Agat
  • Додаткова інформація: Возможна перевозка сложенных велосипедов и колясок, доплата 50% от стоимости билета. Животных с документами можно перевозить в багажном отделении. Инвалидные коляски не могут быть транспортированы.
  • Багаж: 1 место до 40 кг (60x40x20), дополнительно (60x40x20 до 50 кг) 50% от стоимости билета

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя