• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Легница - Киев

Виїзди: 16 Чер, 17 Чер, 18 Чер, 19 Чер, 23 Чер, 24 Чер, 25 Чер, 26 Чер, 27 Чер, 28 Чер
16:30 Бжег Aut. Nádr. pl. Dvorcova 1
18:15 Люблінець Aut. Nádr.
19:00 Ченстохова Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
21:45 Кельце plac Niepodłegłości náměstí u Vlak. Nádr.
22:50 Опатув ul. Henryka Sienkiewicza 19
03:15 Корчова celnice (PL-UA)
05:00 Краковець celnice (UA-PL)
07:00 Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
10:30 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:20 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
15:40 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
16:00 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Перевізник: Menyok N.I. FOP/Agat
Багаж: 1шт. до 40кг(30x50x100)-бесплатно, дополнительный багаж 10%от стоимости билета

Показати всі рейси Ченстохова - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя