За часом від'їзду
За ціною

Маршрут BR-112 Эльблонг-Гамбург-Фленсбург

Виїзди: 13 Гру, 14 Гру, 15 Гру, 16 Гру, 17 Гру, 18 Гру, 19 Гру, 20 Гру, 21 Гру, 22 Гру
15:00 Ельблонг ZKM Plac Dworcowy
15:35 Мальборк Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
16:00 Тчев Aut. Nádr., integrace uzel, ul. Dworcowa
17:10 Гданьск Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
18:00 Гдыня Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
18:15 Румя ul. Grunwaldzka 2B (McDonalds)
18:30 Вейхерово Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
19:10 Лемборк Vlak. Nádr
20:00 Слупск Vlak. Nádr. , ul. Hugona Kollataja
20:25 Славно Dočasné zastavení, cerpací stanice Rolmasz
21:45 Карлино Aut. Nádr.
22:50 Новогард náměstí u městské rady
23:10 Голенюв FREGATA
23:50 Щецин Vlak. Nádr. Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
04:50 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
05:00 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
07:00 Шлезвиг ZOB
07:30 Фленсбург Hauptbahnhof
Перевізник: Becker Reisen

Показати всі рейси Ельблонг - Фленсбург

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information