• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Амстердам - Варшава

Виїзди: 23 Кві, 24 Кві, 25 Кві, 26 Кві, 28 Кві, 29 Кві, 30 Кві, 1 Тра, 2 Тра, 3 Тра
13:00 Амстердам Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein
15:00 Гронінген Central Station,Eurolines Bus stop
16:15 Лер Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
17:00 Ольденбург ZOB, Karlstrasse (Hbf)
18:00 Бремен Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
19:00 Тоштедт Kaufhaus BADE
20:00 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
22:30 Берлін ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
00:30 Помеллен celnice
00:40 Колбасково celnice
01:00 Щецин Vlak. Nádr. Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
03:00 Валч Dworzec PKS
03:30 Піла Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
05:00 Бидгощ Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
06:00 Торунь Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
07:00 Влоцлавек Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
08:00 Плоцьк Aut. Nádr., ul. Dworcowa 46
09:30 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Перевізник: EST LOREK/EWHD
Багаж: 1шт. до 25кг - бесплатно

Показати всі рейси Амстердам - Варшава

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя