• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Гданск - Борисполь

Nadiya Bus/EWHD
Виїзди: 10 Гру, 13 Гру, 29 Гру, 3 Січ, 5 Січ, 7 Січ, 10 Січ, 12 Січ, 14 Січ, 17 Січ
  1. 10:00Гданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  2. 11:30Ельблонг Aut. Nadr., ul. Grunwaldzka 4
  3. 12:50Оструда Aut. Nádr., ul. Garnizonova 14
  4. 14:00Ольштин Aut. Nadr., plac Konstytucji 3 Maja 2A
  5. 17:00Варшава аеропорт Модлін Terminal
  6. 18:30Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  7. 21:50Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  8. 23:55Дорохуск celnice (PL-UA)
  9. 01:45Ягодин celnice (UA-PL)
  10. 04:15Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  11. 05:35Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  12. 08:25Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  13. 10:40Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 11:30Бориспіль Letiště
  • Перевізник: Nadiya Bus/EWHD
  • Багаж: 1 багажное место до 30kg - бесплатно, каждое след. - 10% от цены билета

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя