ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Борисполь - Гданск

Nadiya Bus/EWHD
Виїзди: 30 Бер, 31 Бер, 1 Кві, 2 Кві, 3 Кві, 4 Кві, 5 Кві, 6 Кві, 7 Кві, 8 Кві
  1. 10:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 12:10Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 15:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 16:20Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  5. 19:30Ягодин celnice (UA-PL)
  6. 19:35Дорохуск celnice (PL-UA)
  7. 21:10Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  8. 00:10Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  9. 01:05Аеропорт Варшава-Модлін Terminal
  10. 03:40Ольштин Aut. Nadr., plac Konstytucji 3 Maja 2A
  11. 04:20Оструда Aut. Nádr., ul. Garnizonova 14
  12. 05:40Ельблонґ Aut. Nadr., ul. Grunwaldzka 4
  13. 07:00Ґданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  • Перевізник: Nadiya Bus/EWHD
  • Багаж: 1 багажное место до 30kg - бесплатно, каждое след. - 10% от цены билета

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя