• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Катовице - Вроцлав

Схидно-Европейська Подорож
Виїзди: 1 Січ, 2 Січ, 3 Січ, 4 Січ, 5 Січ, 6 Січ, 7 Січ, 8 Січ, 9 Січ, 10 Січ
  1. 14:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 16:00Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 19:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 23:00Львів Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 (Vlak.Nádr.)
  5. 00:30Шегині celnice (UA-PL)
  6. 01:00Медика celnice (PL-UA)
  7. 04:00Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  8. 04:45Дембиця Čerpací stanice Shell vedle McDonalds
  9. 05:30Тарнув Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  10. 07:00Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 09:00Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  12. 09:30Глівіце Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
  13. 10:30Ополе Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  14. 12:00Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Перевізник: Схидно-Европейська Подорож
  • Додаткова інформація: Билет должен быть распечатан.Возможна замена автобуса во Львове. Возможна перевозка животных - нужно купить билет со скидкой «Животное». Смена даты поездки - не менее чем за 24 часа до отъезда, за доп. плату - 100 UAH.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг. и размером (Д+Ш+В) не более 170 см - бесплатно, каждый след. кг. - 1 PLN / 5 UAH. Ручная кладь до 5 кг. - бесплатно. Возможна перевозка велосипедов, в разобранном состоянии, при наличии свободного места в багажном отделе - цену уточняйте у водителя.
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Молодежь 12-26 лет
    10% Дети 0-11 лет
    10% Студент (ISIC)
    20% Животное

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя