• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Вроцлав

Схидно-Европейська Подорож
Виїзди: 28 Лис, 1 Гру, 3 Гру, 5 Гру, 8 Гру, 10 Гру, 12 Гру, 15 Гру, 17 Гру, 19 Гру
  1. 14:00Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  2. 16:00Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  3. 19:00Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  4. 23:00Львів Автобусная остановка, возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая, 21 (Ж/Д Вокзал)
  5. 00:30Шегині таможня (UA-PL)
  6. 01:15Медика таможня (PL-UA)
  7. 02:00Перемишль Автовокзал, ул. Stefana Czarnieckiego, 4
  8. 02:40Ярослав Ж/Д Вокзал, Wagabunda, ул. Słowackiego, 34
  9. 03:10Пшеворск Автовокзал, пл. Fryderyka Chopina
  10. 03:30Ланьцут Автовокзал, ул. Сикорского 2
  11. 04:00Ряшів Ж/Д Вокзал, Plac Dworcowy, Wagabunda
  12. 04:45Дембиця Заправка Shell возле McDonalds
  13. 05:30Тарнув Автовокзал, ул. Dworcowa, 1
  14. 07:00Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  15. 09:00Катовіце Автовокзал, ул. Piotra Skargi, 1
  16. 09:30Ґлівіце Автовокзал, ul. Pionierów, 8
  17. 10:30Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  18. 12:00Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Перевізник: Схидно-Европейська Подорож
  • Додаткова інформація: Билет действителен для посадки в электронном виде. Возможна перевозка животных - нужно купить билет со скидкой «Животное». Смена даты поездки - не менее чем за 24 часа до отъезда, за доп. плату - 100 UAH.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг. и размером (Д+Ш+В) не более 170 см - бесплатно, каждый след. кг. - 1 PLN / 5 UAH. Ручная кладь до 5 кг. - бесплатно. Возможна перевозка велосипедов, в разобранном состоянии, при наличии свободного места в багажном отделе - цену уточняйте у водителя.
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Молодежь 12-26 лет
    50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя