• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Запорожье - Вроцлав

Виїзди: 1 Бер, 8 Бер, 15 Бер, 22 Бер, 29 Бер, 5 Кві, 12 Кві, 19 Кві, 26 Кві, 3 Тра
12:00 Запоріжжя Aut. Nádr., av. Soborniy 20
13:40 Дніпро Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
16:55 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
23:40 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
02:05 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
05:20 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:50 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:20 Рава Руська celnice (UA-PL)
11:25 Гребенне celnice (PL-UA)
14:20 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
17:30 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
19:30 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
22:30 Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
Перевізник: Potynhe H.S.
Багаж: 1шт. до 20кг + ручная кладь до 5 кг - бесплатно, далее 10% од цены билета.
Додаткова інформація: Перевозка животных в специальных контейнерах со всеми документами
Знижки: 25% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Запоріжжя - Вроцлав

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя