• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Вроцлав - Черкассы

Nadiya Bus/EWHD
Виїзди: 7 Гру, 8 Гру, 9 Гру, 10 Гру, 11 Гру, 12 Гру, 13 Гру, 28 Гру, 29 Гру, 30 Гру
  1. 08:00Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 11:40Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  3. 14:00Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  4. 16:50Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  5. 19:00Дорохуск celnice (PL-UA)
  6. 20:35Ягодин celnice (UA-PL)
  7. 23:35Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  8. 00:55Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  9. 04:15Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  10. 06:45Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  11. 10:10Черкаси Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  12. 10:25Черкаси Aut. Nádr. (nový), ul. Smilyanska 166A
  • Перевізник: Nadiya Bus/EWHD
  • Багаж: 10% стоимости билета
  • Знижки: 10% Группа от 2 чел.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя