Увага! Перелік відновлених рейсів ТУТ

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Вроцлав - Черкассы

Nadiya Bus/EWHD
Виїзди: 4 Чер, 5 Чер, 6 Чер, 7 Чер, 8 Чер, 9 Чер, 10 Чер, 11 Чер, 12 Чер, 13 Чер
  1. 08:00Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 11:40Лодзь Автовокзал, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  3. 14:00Варшава Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  4. 16:50Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia 6
  5. 19:00Дорохуск таможня(PL-UA)
  6. 20:35Ягодин таможня (UA-PL)
  7. 23:35Луцьк Автовокзал, ул. Конякина 39
  8. 00:55Рівне Aвтовокзал, ул.Киевская, 40
  9. 04:15Житомир Автовокзал, ул.Киевская 93
  10. 06:45Київ Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)
  11. 10:10Черкаси Автовокзал, ул. В.Ложешникова 7
  12. 10:25Черкаси Автовокзал (новый), ул.Смилянская 166А
  • Перевізник: Nadiya Bus/EWHD
  • Багаж: 10% стоимости билета
  • Знижки: 10% Группа от 2 чел.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя