• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Черкассы - Вроцлав

Nadiya Bus/EWHD
Виїзди: 25 Лют, 26 Лют, 27 Лют, 28 Лют, 29 Лют, 1 Бер, 2 Бер, 3 Бер, 4 Бер, 5 Бер
  1. 07:00Черкаси Aut. Nádr. (nový), ul. Smilyanska 166A
  2. 07:15Черкаси Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  3. 11:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 13:10Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 16:20Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 17:45Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  7. 19:30Ягодин celnice (UA-PL)
  8. 19:45Дорохуск celnice (PL-UA)
  9. 22:35Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  10. 02:00Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 04:10Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  12. 07:40Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Перевізник: Nadiya Bus/EWHD
  • Багаж: 10% стоимости билета
  • Знижки: 10% Группа от 2 чел.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя