За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Черкассы - Вроцлав

Виїзди: 14 Лис, 15 Лис, 16 Лис, 17 Лис, 18 Лис, 19 Лис, 20 Лис, 21 Лис, 22 Лис, 23 Лис
07:00 Черкаси Aut. Nádr. (nový), ul. Smilyanska 166A
07:15 Черкаси Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
11:00 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:10 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
16:20 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:45 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
19:30 Ягодин celnice (UA-PL)
19:45 Дорохуск celnice (PL-UA)
22:35 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
02:00 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
04:10 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
07:40 Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
Перевізник: Nadiya Bus/EWHD
Багаж: 10% стоимости билета
Знижки: 10% Группа от 2 чел.

Показати всі рейси Черкаси - Вроцлав

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя