• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Харьков - Познань (А)

Виїзди: 20 Чер, 22 Чер, 24 Чер, 26 Чер, 28 Чер, 30 Чер, 2 Лип, 4 Лип, 6 Лип, 8 Лип
07:00 Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
09:15 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:00 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:10 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:50 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
23:40 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:40 Краковець celnice (UA-PL)
01:45 Корчова celnice (PL-UA)
05:10 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:50 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
08:20 Ополе Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
09:45 Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
11:15 Лешно Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
12:30 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Перевізник: Автотранзит/Агат
Багаж: 2 шт. до 30 кг.(90x75x25)и ручная кладь 5 кг- бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета

Показати всі рейси Харків - Познань

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя