• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут НЛА Харьков - Щецин

Виїзди: 1 Чер, 2 Чер, 3 Чер, 4 Чер, 5 Чер, 6 Чер, 7 Чер, 8 Чер, 9 Чер, 10 Чер
07:00 Харків Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
08:45 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
13:45 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
14:00 Київ Aut. Nádr., "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
16:10 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:00 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
20:10 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
22:15 Устилуг celnice (UA/PL)
22:30 Зосін celnice (PL/UA)
00:00 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
02:40 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:10 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
11:05 Щецин Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Перевізник: НовиковЛА
Багаж: Стоимость провоза багажа - 10% от стоимости билета
Знижки: 50% Дети 2-5 лет

Показати всі рейси Харків - Щецин

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя